ადგილობრივი პარტნიორები:

 

1.     ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო;

2.     აღსრულების ეროვნული ბიურო;

3.     საქართველოს ნოტარიუსთა პალატა;

4.     ქართული სამართლის ჯგუფი;

5.     საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახური;

6.     ფსიქოლოგიური ლაბორატორია N1 და კრიმინალური ფსიქოლოგია;

7.     ფსიქიკური ჯანმრთელობის ცენტრი;

8.     სამეწარმეო განათლების ეროვნული ასოციაცია;

9.     აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის უმაღლესი საბჭო;

10.  ტრენერთა ასოციაცია;

11.  საქართველოს თვდაცვის სამინისტრო;

12.  რადიო ჰოლდინგი „ფორტუნა“;

13.  საქართველოს დისტანციური და მობილური სწავლების ცენტრი;

14.  საბანკო სწავლების ცენტრი;

15.  საზოგადოებრივი ორგანიზაცია დევნილთა ხმა;

16.  შპს  DK Accounting company

17.  სს „ლიბერთი ბანკი“;

18.  მცირე მეწარმე ალექსეი ჯაბანაშვილი;

19.  სამეწარმეო განათლების ცენტრი;

20.  ა(ა)იპ ეკონომიკური კვლევების ეროვნული ინსტიტუტი;

21.  ააიპ „დემოკრატიის ლაბორატორია“;

22.  შპს სისიეს ბაიკალი;

23.  აუდიტორი ნინო სამხარაძე;

24.  სს ადი დაზღვევა;

25.  საქართველოს კულტურისა და ძეგლთა დაცვის სამინისტრო;

26.  სს „სითი ლიზინგი“;

27.  შპს ბესპოეკ;

28.  რეგიონული განვითარების რესურსცენტრი;

29.  ახალგაზრდები ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციისათვის;

30.  გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტი;

31.  შპს „პოლიმაქს გრუპი“;

32.  შპს „ინდიკო სი ემ“;

33.  შპს „თ და კ რესტორნები“;

34.  შპს „გგმ“;

35.  შპს „კს ჯგუფი“;

36.  შპს „ეს. დი. ჯი“;

37.  შპს „საფირ საირმე“;

38.  შპს „ფ.ს.გ“;

39.  შპს „ევროპული სამშენებლო ჰოლდინგი “;

40.  შპს „ბოჰემა“;

41.  შპს „ნნ ინვესტი“;

42.  შპს „ენ ენ ჯგუფი“;

43.  შპს ტანინი;

44.  შპს „სოფთმასტერ ტრეიდი“;

45.  შპს „სოფთმასტერ სერვისი“  და სხვა.

 

მემორანდუმები სკოლებთან:

 

1.    სსიპ ქ. თბილისის N122 - ე საჯარო სკოლა;

2.    სსიპ ქ. თბილისის N146 - ე საჯარო სკოლა;

3.    სსიპ ქ. თბილისის 147 - ე საჯარო სკოლა;

4.    სსიპ ქ. თბილისის 83 - ე საჯარო სკოლა;

5.    სსიპ ქ. თბილისის N 218 - ე საჯარო სკოლა;

6.    სსიპ ქ. თბილისის N 103 - ე საჯარო სკოლა;

7.    სსიპ ქ. თბილისის N10 საჯარო სკოლა;

8.    სსიპ ქ. თბილისის N64 საჯარო სკოლა;

9.    სსიპ ქ. თბილისის N 153 საჯარო სკოლა;

10.  სსიპ დიმიტრი ყიფიანის სახელობის ხაშურის მუნიციპალიტეტის სოფ. ქვიშხეთის საჯარო სკოლა;

11.  სსიპ ჩხორიწყუს მუნიციპალიტეტის ნაკიანის თემის საჯარო სკოლა;

12.  სსიპ ლაგოდეხის რაიონის სოფ. კაბლის N 1 საჯარო სკოლა;

13.  სსიპ ვანის მუნიციპალიტეტის სოფ. მიქელეფონის საჯარო სკოლა;

14.  სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქ. ახალქალაქის N3 საჯარო სკოლა;

15.  სსიპ ახალციხის მუნიციპალიტეტის სოფ. ჭაჭარაქის საჯარო სკოლა;

16.  სსიპ ქ. მარნეულის მე - 8 საჯარო სკოლა;

17.  სსიპ ახალქალაქის მე - 4 საჯარო სკოლა;

18.  სსიპ ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის სოფ. ტოლის საჯარო სკოლა;

19.  სსიპ მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფ. თაქალოს საჯარო სკოლა;

20.  სსიპ პერევისის საჯარო სკოლა;

21.  სსიპ ქ. რუსთავის მე - 18 საჯარო სკოლა;

22.  სსიპ რუსთავის მე - 14 საჯარო სკოლა;

23.  სსიპ რუსთავის მე - 3 საჯარო სკოლა;

24.  სსიპ წალკის მუნიციპალიტეტის სოფ. ხაჩკოვის საჯარო სკოლა;

25.  სსიპ საჩხერის რაიონის სოფ. ჯალაურთის საჯარო სკოლა;

26.  სსიპ მარნეულის რაიონის სოფ. ბაიდარის საჯარო სკოლა;

27.  სსიპ ბოლნისის მუნიციპალიტეტის სოფ. ქვემო ბოლნისის მე - 2 საჯარო სკოლა;

28.  სსიპ მარნეულის მე - 2 საჯარო სკოლა;

29.  სსიპ გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფ. ზემო კაჭრეთის საჯარო სკოლა;

30.  სსიპ ოზურგეთის რაიონის სოფ. ლიხაურის საჯარო სკოლა;

31.  სსიპ ყვარლის მუნიციპალიტეტის სოფ. წიწკანაანთსერის საჯარო სკოლა;

32.  სსიპ ზუგდიდის მე - 4 საჯარო სკოლა;

33.  სსიპ ქუთაისის 30-ე საჯარო სკოლა;

34.  სსიპ თელავის მე - 7 საჯარო სკოლა;

35.  საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფ. უჯარმის საჯარო სკოლა;

36.  სოფ. ოყურეშის საჯარო სკოლა;

37.  ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფ. ზაკის საჯარო სკოლა;

38.  სენაკის სკოლა ინტელექტი;

39.  ბოლნისის მუნიციპალიტეტის სოფ. ტალავერის მე-2 საჯარო სკოლა;

40.  ნუგზარ ჭანტურიას სახელობის ქ. საგარეჯოს მე - 2 საჯარო სკოლა;

41.  Sos ბავშვთა სოფელი;

42.  შპს სასწავლო ცენტრი „ჯი-ელ-სი“ და სხვა.

 

 

საერთაშორისო პარტნიორები:

 

1.      Bharatiya Engineering Science and Technology Innovation University;

2.      Royal Victorian University of Armenia;

3.      Jinka University (JKU);

4.      Diorama Eduversity;

5.      University of Tabriz;

6.      The State Institution “South Ukrainian National Pedagogical University named after K.D Ushynsky”;

7.      Baltic International Academy (Latvia);

8.      Ukrainian Forum of Distance and Mobile Learning;

9.      Georgia Center of Distance and Mobile Learning;

10.  Ереванский Северный Университет;

11.  Полтавский Университет экономики и торговли;

12.  Study of Georgia – Armenia Tourism Flows;

13.  “International Accountancy Training Center” Educational Fund (“IATC” Fund);

14.  “International Accountancy Training Center” Educational Fund (“Armenia”);

15.  “Krok” University (Kiev, Ukraine) და სხვა.

 

 

 

Logo

აკადემია - შესაძლებლობები საზღვრების გარეშე

Contact info